Hakkımızda

Her Ayrıntıda Özel,
Her Üründe Kalite.

KLT Kalite Alüminyum olarak 2010 yılında kurulan 16000 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine üst düzeyde kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Teknolojiye verdiğimiz önemle modern tesisimizde iki adet pres makinemiz, yatay boyahanemiz, eloksal yüzey kaplama tesisimiz ve kalıphanemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ayrıca sürdürülebilirlik ve çevre bilinci ile üretim yaparak doğaya olan hassasiyetimizi göstermekteyiz. Yurtiçi piyasada etkinliği ve güvenilir hizmeti ile bilinen firmamız, Avrupa, Asya ve Afrika’ya yapılan satışlar ile yüksek bir ihracat oranına sahiptir.

Projelerinizde güvenle kullanabileceğiniz alüminyum çözümleri için Kalite Alüminyum olarak hizmetinizdeyiz. Biz, başarıya giden yolda sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

about-image
Kaliteyi Yaşatma Taahhüdü

Kalite Alüminyum, estetik ve dayanıklılığı bir araya getirerek müşterilerine benzersiz ürün ve hizmetler sunma taahhüdünde bulunur. Her detayda kaliteyi yaşatma misyonuyla hareket eder.

Yaratıcılıkla Şekillendirilmiş Gelecek

Biz, alüminyumda sadece bir malzeme değil, bir gelecek görüyoruz. Her ürünümüzde yaratıcılıkla şekillendirilmiş, kullanıcıların beklentilerini aşan bir gelecek hayal ediyoruz.

about-image
about-image
Müşteri Deneyiminde Sınırsız İnovasyon

Müşteri memnuniyetini esas alarak, sınırsız bir inovasyon anlayışıyla ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.